Adelina Ismaili - Trimit Tim 2008

Adelina Ismaili - Skenderbeu - Me Ramushin 2008

Adelina Ismaili - 17/02/2008

Adelina Ismaili - Lulja e Blinit

Adelina Ismaili - Vete me the te dua

Adelina Ismaili - Miredita or Mirdita (2006)

Adelina Ismajli - Shota

Adelina Ismajli - Live ne Belgjik

Adelina Ismajli - Un duhet...

Adelina Ismajli - Koncert Mix

Adelina Ismajli - Nga Zeroja ne fitore

Adelina Ismajli - 21 Here

Adelina Ismajli - Oj Kosov oj nena ime

Adelina Ismajli - Jetoj se te dua

Adelina Ismajli - Jetoj se te dua

Adelina & Zanfina Ismajli - Dy Motra Nje Frajer

Adelina Ismaili - Oh po po...

Adelina Ismaili - Intervist 1991

KLIKONI KETU DHE JEPNI KOMENTIN TUAJ


Kthehu tek lista e Kėngėtarėve

Klikoni Kėtu Tė Bėni Argetohu.Com Faqe Startuese © Copyright 2006 All Right Reserved