Adelina Thaši - Boll Ka Fol Kulla (Per Ramushin)

Adelina Thaši - Nene moj

Adelina Thaši - Sonte

Adelina Thaši - Kurre Su Pame Me Sy

Adelina Thaši - Sa te deshta

Adelina Thaši - Komsi Komsa

KLIKONI KETU DHE JEPNI KOMENTIN TUAJ


Kthehu tek lista e KŰngŰtarŰve

Klikoni KŰtu TŰ BŰni Argetohu.Com Faqe Startuese © Copyright 2006 All Right Reserved