Adnan Daci - Me Thuaj Pse

Adnan Daci & Teuta Selimi - Smundem me u nda

Adnan Daci - Gezuar 2008

Adnan Daci - Ani Ani Shko

Adnan Daci - 1000 Her

Adnan Daci - Zemrush

KLIKONI KETU DHE JEPNI KOMENTIN TUAJ


Kthehu tek lista e Kėngėtarėve

Klikoni Kėtu Tė Bėni Argetohu.Com Faqe Startuese © Copyright 2006 All Right Reserved