Altin Shira - Potpuri

Altin Shira - Te Keputa Po si Lule

Altin Shira - Sdua te mbetem vetem

Altin Shira - Per Nje Kafe

Altin Shira - Luje vallen pak per mu

Altin Shira - Qun si un ske me gjet

KLIKONI KETU DHE JEPNI KOMENTIN TUAJ


Kthehu tek lista e Kėngėtarėve

Klikoni Kėtu Tė Bėni Argetohu.Com Faqe Startuese © Copyright 2006 All Right Reserved