Meda - Ah Dashni 2006

Meda - Nuk besoj ma nuk besoj

Meda - 5 Minuta

Meda - Me dridhet zemra

Meda - Pse nuk qohesh me vallzu

Meda - Prap te du...

Meda - Drite e terr

Meda - Hidhen vallen

KLIKONI KETU DHE JEPNI KOMENTIN TUAJ


Kthehu tek lista e Kėngėtarėve

Klikoni Kėtu Tė Bėni Argetohu.Com Faqe Startuese © Copyright 2006 All Right Reserved